Seniorzy z medalami!

W Sobotę 30 listopada w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Nasz klub reprezentowało siedmiu zawodników:

2013-11-30 19.26.26

Dąbrówka Graczyk, Magdalena Leporowska, Jagoda Ulfig, Katarzyna Lis, Jarek Mecmajer, Przemysław Kotlarz, Bartosz Kołecki.

Zawodnicy występ zaliczyć mogą do udanych choć nie wszystkie walki poszły po naszej myśli. Było to związane z kilkoma czynnikami, które się na siebie nałożyły.

W sumie wywalczyliśmy 5 medali:

Złoto dla Magdaleny i Jagody

Srebro dla Jarka i Bartka

Brąz Kasi Lis

Niestety medalu nie udało się zdobyć Dąbrówce, która ostatecznie uplasowała się tuż za podium, choć i tak miała szanse na finał, trzeba zaznaczyć, iż był to jej pierwszy start w kategorii senior.

Niemałego pecha miał także Przemek, który po wyrównanej walce, nieznacznie przegrał z późniejszym Mistrzem Polski. Nie załapał się jednak na repasaż ze względu na liczne obsadzenie kategorii wagowej.

z15052974Q,Olsztyn-2013--Mistrzostwa-Polski-seniorow-w-taekwo

Przed zawodnikami teraz krótki odpoczynek po którym wracamy na pełne obroty, bo już na początku lutego w Szwecji odbędzie się międzynarodowy turniej klasyfikujący do Mistrzostw Europy Seniorów 2014!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *