O nas

Sekcja Taekwondo AZS OŚ Poznań została założona w 1993 roku. Przez 28 lat działalności staliśmy się sprawdzonym punktem na mapie poznańskiego i polskiego Taekwondo.

Dzięki profesjonalizmowi, pasji oraz wierze w naszą pracę możemy pochwalić się, że nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podiach Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata, w różnych kategoriach wiekowych. Podczas dwóch ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz Tokio w składzie reprezentacji byli zawodnicy naszego klubu.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi podopieczni z zaangażowaniem reprezentują AZS OŚ Poznań podczas zgrupowań i turniejów organizowanych w ramach kadry narodowej, której są mocnym punktem.

Sukcesy naszych zawodników motywują nas do jeszcze cięższej pracy, bo radość, uśmiech i duma z faktu, że ciężka praca przynosi efekty, którą widzimy na ich twarzach po stoczonych walkach przypomina nam co w sporcie jest najważniejsze.

Z nadzieją patrzymy na kolejne pokolenia Taekwondzistów AZS OŚ Poznań, by pomóc spełniać kolejne sportowe marzenia. Dlatego zapraszamy na treningi Taekwondo przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym, nastolatków oraz dorosłych.