Taekwondo
AZS Poznań

Propably the best olympic taekwondo club in Poland

Uczestniczymy w Największych Imprezach Sportowych

Zawodnicy AZS Taekwondo Poznań reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio i Tokio

DSC_0534

Poznaj Nasz Zespół

Wykwalifikowana kadra trenerska i instruktorska

Rozpocznij Przygodę
Z Taekwondo Jak Nasi Olimpijczycy

Dołącz Do Prawdziwych Wojowników

DSC_0917

Nasze osiągniecia

AZS Taekwondo Poznań od 2011 roku zdobywa medale na najważniejszych turniejach międzynarodowych rangi Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy

Igrzyska Olimpijskie

Tokio 2020
Aleksandra Kowalczuk - 5 miejsce
Rio 2016
Karol Robak - 9 miejsce

Igrzyska Europejskie

Baku 2015
Karol Robak - 2 miejsce

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie

Buenos Aires 2018
Marcelina Koszel - 5 miejsce
Jakub Sadurski - 5 miejsce

Mistrzostwa Świata Juniorów

Tunezja 2018
Adrian Wojtkowiak - 2 miejsce
Tajwan 2014
Albert Millert - 3 miejsce
Egipt 2012
Karol Robak - 3 miejsce

Mistrzostwa Europy Seniorów

Wielka Brytania 2022
Aleksandra Kowalczuk - 2 miejsce
Bułgaria 2021
Karol Robak - 1 miejsce
Aleksandra Kowalczuk - 2 miejsce
Irlandia 2019
Aleksandra Kowalczuk - 1 miejsce
Rosja 2018
Aleksandra Kowalczuk - 1 miejsce
Karol Robak - 3 miejsce
Bułgaria 2017
Anika Godel-Chełmecka - 2 miejsce
Aleksandra Kowalczuk - 3 miejsce
Szwajcaria 2016
Jarosław Mecmajer - 2 miejsce
Rosja 2015
Karol Robak - 3 miejsce
Wielka Brytania 2012
Bartosz Kołecki - 3 miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Estonia 2021
Marcelina Koszel - 3 miejsce
Irlandia 2019
Jakub Sadurski - 1 miejsce
Marcelina Koszel - 3 miejsce
Bułgaria 2017
Albert Millert - 3 miejsce
Rumunia 2016
Aleksandra Kowalczuk - 2 miejsce
Albert Millert - 3 miejsce
Rumunia 2015
Karol Robak - 2 miejsce
Jagoda Ulfig - 2 miejsce
Albert Millert - 3 miejsce
Austria 2014
Katarzyna Lis - 2 miejsce

Mistrzostwa Europy Juniorów

Bośnia i Hercegowina 2021
Antonina Walczak - 3 miejsce
Portugalia 2013
Mikołaj Szaferski - 3 miejsce
Dąbrówka Graczyk - 3 miejsce
Cypr 2011
Maja Molska - 2 miejsce
Maciej Dąbrowski - 2 miejsce

Mistrzostwa Europy Kadetów

Bośnia i Hercegowina 2020
Antonina Walczak - 1 miejsce
Gruzja 2011
Albert Millert - 1 miejsce
Karol Robak - 2 miejsce
Kamil Kwiatkowski - 3 miejsce

Uniwersjada

Włochy 2019
Magdalena Leporowska - 3 miejsce
Tajwan 2017
Aleksandra Kowalczuk - 2 miejsce
Magdalena Leporowska - 2 miejsce
Hanna Okoniewska - 2 miejsce
Bartosz Kołecki - 3 miejsce