Olek i Szymon na ME!

Chcielibyśmy poinformować, iż oficjalne powołanie na zgrupowania przygotowawcze oraz imprezę główną – Mistrzostwa Europy Kadetów 2013 – otrzymali Szymon Lupa oraz Aleksander Rochowiak.

Kryterium postawione przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego to wygranie dwóch turniejów w Polsce – międzynarodowego Bydgoszcz Cup oraz Mistrzostw Polski.

Mamy nadzieję, że będzie to bardzo duża mobilizacja dla osób powołanych, a dla reszty kadetów bodziec do jeszcze większej pracy. Dla roczników 2000 i 2001 w przyszłym roku rozegrane zostaną pierwsze oficjalne Mistrzostwa Świata Kadetów w Baku w Azerbejdżanie, więc nadal jest o co walczyć!

Zawody odbędą się w dniach 19-26.08.2013 w Bukareszcie w Rumuni. Szymon i Olek obecnie trenują na drugim już zgrupowaniu przygotowawczym przed startem w Kozłowie na Mazurach pod okiem Trenera Reprezentacji Kadetów – Jacka Jankowsiego.

Już teraz trzymamy kciuki i mamy nadzieję, iż uda się powtórzyć sukces z przed dwóch lat gdzie Reprezentacja Polski Kadetów wywalczyła w sumie 4 medale (2 złote, srebro i brąz) – w tym 3 dla zawodników AZS – Millert, Robak, Kwiatkowski!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *