Medale na G1 Swiss Open

Bardzo dobry występ Jagody Ulfig w pierwszym dniu zawodów Swiss Open 2014 (światowego turnieju rankingowego) w Szwajcarii. Nasza zawodniczka w drodze do medalu pokonała aktualną mistrzynie świata, niestety w walce o finał po wyrównany trzech rundach z utytułowaną zawodniczka z Hiszpanii w dogrywce poprzez dwa upadki musiała pożegnać się z turniejem. Warto zaznaczyć, iż jej przeciwniczka z półfinału gładko zdobyła złoty medal pokonując w następnej walce Chorwatkę.

ja

Drugi dzień zawodów przyniósł kolejny medal na naszych reprezentantów w Szwajcarii. Tym razem trochę pechową passe miejsca 5-8 (miejsce tuż za podium) udało się przełamać Bartoszowi Kołeckiemu, który startował w kategorii wagowej -80 kg. Niestety identycznie jak Jagoda walka o wejście do finału zakończyła się w dogrywce, gdzie po dwóch upadkach (sic!) musiał zadowolić się miejscem trzecim!
Pozostałe pojedynki azsetesiaków stały na bardzo wysokim poziomie, jednak turniej taki jak ten, gdzie w kategoriach wagowych walczą ze sobą medaliści IO, MŚ i ME należy do bardzo wymagających i każda wygrana jest bardzo cennym doświadczeniem.
Warto również zaznaczyć, iż Bartek w drodze do medalu pokonał m.in. rozstawionego z numerem 1 aktualnego V-CE Mistrza Europy Seniorów z Baku francuza Maizeroi Torann.
Serdeczne gratulacje dla całej ekipy

10447101_723808584327595_4197631301936723390_n

Zapraszamy na nasz profil FACEBOOK, gdzie obejrzeć można zdjęcia z zawodów, a także klip podsumowujący wspólny wyjazd!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *