Diagnosis – partner medyczny AZS

Centrum Medyczne DIAGNOSIS ze Swarzędza – Zalasewa jest oficjalnym partnerem medycznym naszej sekcji . Dla wszystkich zawodników AZS obowiązuje tam zniżka 10% po okazaniu licencji zawodnika lub książeczki zdrowia. Jest to placówka prywatna, ale stawiająca na jakość za rozsądną cenę.

W DIAGNOSIS można wykonać specjalistyczne badania USG na doskonałym sprzęcie. Jako jedno z nielicznych miejsc w Wielkopolsce, Centrum Medyczne DIAGNOSIS posiada specjalistyczną głowicę typu „hockey”. Pozwala ona na badanie najdrobniejszych struktur np. ręki, co umożliwia dokładną ocenę nerwów, ścięgien i więzadeł po przebytych urazach.

Ponadto nasz partner medyczny współpracuje z wieloma polecanymi lekarzami, w zespole są m.in. ortopedzi o różnych zainteresowaniach zawodowych (ogólny, dziecięcy, specjalizacja kończyny dolnej, górnej i sport) a także kardiolog, wykonujący profesjonalnie echo serca, neurolog, pulmonolog i wielu innych specjalistów.

Jako profesjonaliści wymagamy tego samego od naszych partnerów, zatem liczymy na pełną zaangażowania i wzajemnej życzliwości współpracę. Oby porady specjalistów były naszym zawodnikom jak najrzadziej potrzebne, ale w razie potrzeby, lepiej mieć do kogo się zwrócić!

Szczegóły na stronie: centrum-medyczne-diagnosis.pl

DIAGNOSIS na facebook:  FACEBOOK

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *