Najlepsi w Bydgoszczy!
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników startujących w turnieju Bydgoszcz Cup – pokazaliście, że idziemy w dobrym kierunku, że ciężka praca przynosi efekty i to jak wspaniałą ekipą jesteście! Gratulacje medali, ale także postawy jaką prezentowaliście, a jeżeli ktoś nie zdobył tego upragnionego „złota” to ciężko pracując wcześniej czy później go wywalczy! Gratuluje pierwszego miejsca drużynowo!!! …