Mistrzostwa Polski Seniorów 2020 – Jarocin
AZS OŚ Poznań wywalczył 3 miejsce drużynowo podczas Mistrzostw Polski Seniorów rozegranych w dniu 3 października 2020 r. w Jarocinie. Wyniki indywidualne: 1 miejsce – Emilia Kaspruk, Adrian Wojtkowiak, Mikołaj Szaferski 2 miejsce – Weronika Wrembel, Marcelina Koszel, Jan Gąsiorowski 3 miejsce – Dorian Kondrajczak, Jakub Sadurski