28th International Park Cup

Informacja dotycząca wyjazdu na turniej w Niemczech zamieszczona przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego:

Organizacja wyjazdu na zawody Park Cup 2013

Biuro PZTO uprzejmie informuje, że dysponuje wolnymi miejscami na przejazd na zawody Park Cup 2013, które odbędą się w Sindelfingen w terminie 7-8.12.2013.
Koszt wyjazdu zawierający opłatę za przejazd, 2 noclegi ze śniadaniami oraz ubezpieczenie nie przekroczy 750,00 zł od osoby.
Wyjazd na zawody nastąpi z Poznania. Szczegóły organizacyjne zostaną podane zainteresowanym po otrzymaniu zgłoszeń najpóźniej do dnia 28 listopada 2013r.
Zgłoszenia zawierające listę osób na wyjazd wraz z oświadczeniem o pokryciu kosztów wyjazdu, przyjmowane będą do dnia 25.11.2013 na adres biura biuro@pztaekwondo.pl . Zgłoszenia może dokonywać licencjonowany klub PZTO. Udział licencjonowanych zawodników możliwy tylko wraz z opiekunem. Wpłaty za wyjazd płatne na podstawie rachunków przekazanych do klubów zgodnie ze zgłoszeniem po rozliczeniu akcji.
Informujemy, że Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego postanowił dołączyć turniej Park Cup, odbywający się w Niemczech w dniach 7-8.12.2013 do systemu rankingowego dla kategorii junior.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt i rezerwacje miejsc u Trenera Roberta Sadurskiego
 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *