2 medale w Belgii

Dobiegł końca występ naszych zawodników w Gent na turnieju klasy „A” Belgian Open 2013
Sam turniej możemy uznać jako średnio udany z wielu względów. Między innymi organizacja samego turnieju która w przypadku ważenia zawodników była koszmarna w tym roku, to samo jeśli chodzi o walki – skrócenie rund do dwóch dla kadetów i juniorów oraz brak wideo powtórek  – na turnieju tej klasy jest koszmarnym zaniechaniem.

Nasi kadeci zaprezentowali się przyzwoicie, choć u większości było widać, iż tak duży turniej odbija się na nich lekkim stresem, dlatego umacnia nas Trenerów to w przekonaniu, iż wyjazd był bardzo potrzebny, gdyż im szybciej nasi podopieczni zaczną jeździć na zawody tej klasy tym szybciej będzie to dla nich normą, co przełoży się na większą pewność siebie  i wyniki w przyszłości
Występ starszych koleżanek i kolegów stał na bardzo dobrym poziomie, bardzo smuciło decyzje sędziowskie w walce Dąbrówki i Kamila, którzy niesprawiedliwie przegrali swoje pojedynki.

Udało nam się wywalczyć w medale brąz Kamila Kwiatkowskiego i złoto Mikołaja Szaferskiego – który dzięki swojemu ogromnemu poświęceniu i niesamowitej pracy na treningach utrzymuje wyśmienitą formę od kilku już turniejów.
 
Już za dwa tygodnie zawody Bydgoszcz Cup na których nasi kadeci i juniorzy będą mogli sprawdzić soją aktualna formę oraz bardzo prestiżowy turniej Mistrzostwa Europy do lat 21, w których wezmą udział Jarek Mecmajer oraz Michał Józwiak – trzymajmy kciuki!

Mikołaj Szaferski wraz z pozostałymi medalistami Reprezentacji Polski

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *