Szkolenie w OSSM

Uprzejmie informujemy, iż przy współpracy z Polskim Związkiem Taekwondo Olimpijskiego nasz klub – AZS OŚ Poznań / sekcja taekwondo olimpijskiego – rozpocznie szkolenie młodzieży w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży – OSSM.

Założeniem OSSM jest szkolenie zawodników uzdolnionych sportowo w taekwondo olimpijskim na zasadach podobnych jak w klasycznych Szkołach Mistrzostwa Sportowego.

Najzdolniejsi zawodnicy reprezentując swoje macierzyste barwy klubowe, wybierając dowolną szkołę objęci są całotygodniowym szkoleniem przez trenerów AZS Poznań.

Jesteśmy już w fazie finalizacji projektu, finanse będą podane w najbliższym czasie i od tego czynnika zależeć będzie ile będziemy w stanie przyjąć zawodników oraz na jakich zasadach w pierwszym roku działalności (liczyć się będzie kolejność składania wniosków oraz wyniki sportowe)

Serdecznie zapraszamy Zawodników, Trenerów oraz Rodziców, gdyż jest to projekt, który pozwala szkolić najlepszych na warunkach, które zadowalają wszystkich zainteresowanych!

Szczegóły na bierząco u trenerów AZS