Nagrody na Swarzędzkiej Gali Sportu

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż w pierwszej Swarzędzkiej Gali Sportu nasza sekcja została nagrodzona tytułem drugiej najpopularniejszej drużyny sportowej w gminie!

Jest to niezwykle miłe wyróżnienie, za które dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na naszą swarzędzką sekcje klubu AZS Taekwondo Poznań!

Nasi zawodnicy także świecili triumfy:

Mikołaj Szaferski został laureatem pierwszego miejsca w kategorii sportowiec 17 – 35 lat

Oksana Banaszak, miejsce 10 w kategorii do lat 17, Patryk Walkowiak oraz Mikołaj Wójcik analogicznie 3 i 2 miejsce w tej kategorii wiekowej!

Miłym akcentem był występ naszych młodych, utalentowanych zawodników. Pokaz pod kierownictwem Jarosława Mecmajera wzbudził ogromny entuzjazm na widowni oraz został nagrodzony wspaniałymi gratulacjami oraz brawami przez wszystkich uczestników gali!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za oddane głosy, młodym zawodnikom za dumne reprezentowanie swoich umiejętności oraz naszego klubu.

Dziękujemy również organizatorom Gali, dzięki Wam młodsi i starsi zawodnicy czują się docenieni, a reprezentowanie Swarzędza na arenach sportowych przynosi jeszcze więcej dumy!