Puchar Polski, Bydgoszcz, 4-5.03.2023
Nasi kadeci i juniorzy wzięli udział w pierwszym w tym roku Pucharze Polski rozegranym w Bydgoszczy. Wyniki medalowe: Ania Pawłowska – złoto Bartek Szukalski – złoto (najlepszy junior zawodów) Kajetan Rupar – złoto (OSSM) Maja Osiewicz – brąz Antonina Walczak – brąz Oskar Leszczyński – brąz Patrycja Lubińska – brąz Maciej Jendraszek – brąz Wiktoria …