Warsztaty poomsae w weekend na Reymonta!
W piątek i w sobotę odbyła się konsultacja naszych AZSowych techników. Gościnnie trening poprowadził Techniczny Mistrz Polski Paweł Nałęcz. W czasie treningów szlifowane były układy dla stopni uczniowskich: poomsae sam jang (III) oraz oh jang (V), natomiast dla stopni mistrzowskich: koryo oraz keumgang. Mamy nadzieję, że wspólny trening jeszcze bardziej podniesie poziom wykonywania układów, co …