Para taekwondo na IO w Tokio!

Bardzo miło jest nam poinformować, iż decyzją Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL) Para Taekwondo zostało włączone do programu Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio 2020!

Na pewno jest to wspaniała informacja dla całego środowiska taekwondo, para taekwondo oraz dla naszego klubu, gdyż właśnie u nas trenuje aktualny brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz v-ce Mistrz Europy z 2014 roku – Damian Kubiak!

Mamy nadzieję, że ta decyzja stanie się jeszcze większą mobilizacją dla Damiana oraz spopularyzuje samą dyscyplinę i dołączą do niego inni sportowcy!

Serdeczne gratulacje także dla Polskiego Związku za starania rozwijania para taekwondo w Polsce oraz za czynne uczestniczenie w procesie budowy renomy tego sportu na arenach międzynarodowych!

damian tokyo20

Nadchodzące wydarzenia
Sie
13
czw
całodniowy Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08... @ Słoneczna 5
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08... @ Słoneczna 5
Sie 13 – Sie 23 całodniowy
Obóz letni w Pogorzelicy, 13-23.08.2020 @ Słoneczna 5
OBÓZ LETNI – POGORZELICA, 13-23.08.2020 Sekcja taekwondo AZS OŚ Poznań organizuje zgrupowanie letnie w Pogorzelicy zgodnie z planem. Wszystkich zgłoszonych wcześniej zawodników prosimy o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w zgrupowaniu do dnia 10 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje[...]
Kategorie